Trwałość i efekty depilacji laserowej

Niezależnie od płci i wieku, każdy z nas chce dobrze się prezentować, jak i tak samo czuć we własnym ciele. Dla wielu osób warunkiem do osiągnięcia tego stanu jest posiadanie gładkiej, zadbanej skóry, do uzyskania której niezbędne jest poddanie się zabiegowi depilacji. Czy depilacja laserowa może nam ułatwić osiągnięcie upatrzonego ideału?

  1. Na czym polega depilacja laserowa?
  2. Jak długo trwa efekt depilacji laserowej?
  3. Depilacja laserowa w Poznaniu – efekty

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserem to unikatowa forma usuwania zbędnego owłosienia, gdzie zamiast po prostu usuwać zewnętrzną część włosa, wpływamy na jego strukturę wewnętrzną. W wyniku tego procesu cebulki włosów ulegają osłabieniu, przez co nie tylko odrastają znacznie wolniej, ale są również słabsze i łatwiejsze go pozbycia się przy ponownym zabiegu. Dodatkowo zabieg depilacji laserowej pozwala na uzyskanie naprawdę długotrwałego efektu, a także znacząco minimalizuje ryzyko pojawienia się wrastających włosków.

Jak długo trwa efekt depilacji laserowej?

Odpowiednio przeprowadzona depilacja laserowa Poznań jest bardzo skutecznym zabiegiem. Aby uzyskać pełen efekt, jakim jest całkowity brak włosów na ciele, należy wykonać kilka sesji depilacji. Zwykle jest ich około 5, chociaż w zależności od karnacji może być też mniej. Docelowo usuwanie owłosienia w ten sposób ma sprawić, że nie będzie się ono pojawiało w ogóle. Czasem jednak możemy potrzebować dodatkowej sesji po pewnym czasie, w sytuacji gdy pojawią się pojedyncze włoski. Taka sytuacja wynika z tego, że każdy z nas ma nieco inne włosy, które mogą wymagać więcej lub mniej wysiłku przy całkowitym usuwaniu. Zadaniem kosmetologa wykonującego dla nas zabieg jest takie dobranie ilości sesji i ewentualnych powtórek, aby uzyskać możliwie jak najlepszy efekt.

Depilacja laserowa w Poznaniu – efekty

Zanim zdecydujemy się na zabieg depilacji laserowej, należy wybrać salon i kosmetologa, który przeprowadzi dla nas tę procedurę. Jeżeli mamy taką możliwość, warto skorzystać ze wstępnej konsultacji i próbki depilacji – to pomoże nam określić, czy zabieg jest dla nas w miarę komfortowy oraz czy na pewno chcemy poddać się mu na większej powierzchni ciała. Dobre salony kosmetyczne mają w swojej ofercie pakiety zabiegów, co jest dla nas zdecydowanie bardziej opłacalne ze względu na wykonania kilku serii depilacji. Na początek możemy jednak zdecydować się tylko na jedną część ciała, tak aby móc samemu ocenić stosunek jakości efektów do kosztu usuwania owłosienia z wykorzystaniem lasera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj